• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ


Seyyar Mobil Portable Hidrolik Taşınabilir Road Blocker

MAdoorS Hidrolik Otomatik Seyyar Zemin Üstü Taşınabilir.  Road blocker Blok bariyer ( Zemine  Üstü Tip )

K4 K8 K12 Pas68 Crash test , çarpma testli zemin üstü taşınabilir. Hidrolik  otomatik yol blokaj bariyeri , road blocker bariyer

Seyyar Mobil Blok yol bariyeri Road block otomatik çalışır. 380 volt ac. 2.2 kw bir hidro pompayı devitir. Ve hidrolik basınç üretir. Ağır tonaj yüküne dayanıklıdır. Üst ve ön saç 10 mm st 37 çeliktir. İç karkas komple npı ve npu ağır bası yüküne dayanıklı çeliklerden imal edilmiştir. Rampa bariyer ürünlerimiz  K12 , Pas68 crash test çarpma testi seviyesine uygun imal edilmiş ve yurtdışı test kuruluşundan onay almıştır.

Portable , mobil  road blocker bariyerler ; fotosel koruma güvenlik sensörü , loop dedektörler , trafik lambası , uzaktan kumanda , buton kontrollü , plaka tanıma , rfid taşıt tanıma gibi kuru kontak bilgilerini algılayabilir. ayrıca  araç altı arama , aags , x-ray tarama gibi güvenlik sistemleri ile ortak çalışabilir.

Road block , Road blocker bariyerler 6 metreye kadar tek parça imal edilirler. yükseklikleri yolu bloke ettiği zaman 60-100 cm arasında değişir ve imal edilirler.

Arıza durumunda boşa geçirme kolu ile sistem kalkık durumdan açık duruma alınabilir.

Fotosel ve loop metal kütle dedektörü , güvenlik sensörleri sayesinde araç üzerinde iken yukarı kalkmaz .

 zemin üstü road blocker mobil road block

 mobil zemin üstü blok bariyer

 mobil road blocker

 road blocker mobil