• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ


MAdoorS Elektromekanik Otomatik Mantar Bariyer Sistemi
Motorlu tip mantar bariyerdir. Sonsuz dişli vidalı düzenek redüktör akuplesi ile çalışır. Oldukça sağlam yapıda imal edilmiştir.Mantar bariyer kasası komple çeliktir. Bakım gerektirmeyen bir düzeneğe sahiptir.Silindir ve Kare prizma duba olarak imal edilir.Çarpma dayanımları yüksektir. k4 k8 çarpma testi seviyesinde belgeli imalatlarımız mevcuttur.Akü kiti mevcuttur. Elektrik kesintisinde manuel kol ile veya akü kiti sayesinde boşa geçirilebilir.Bu tip mantar bariyerler 1 veya 2 adet ihtiyaç duyulan girişlerde daha ekonomik fiyat çözümleri sunar . Çünkü hidrolik mantar bariyer sistemlerinde almış olduğunuz hidrolik ünite 8'li grup mantar bariyeri çalıştırabilecek kapasitesdedir.220 volt ac. veya 24 volt. dc çalışır.Fotosel koruma güvenlik sensörü , flaşör lamba , trafik lambası , uzaktan kumanda butonu ve her türlü kuru kontak bilgisi uyumludur.

Kare tip köşeli mantar bariyer ( elektro mekanik motor redüktörlü tip dikine flaşörlü ) elektro mekanik mantar bariyer

Dikdörtgen tip köşeli mantar bariyer

 mantar bariyer otomatik madoors

Kare tip köşeli mantar bariyer 

 mantar bariyer elektro mekanik

Silindir mantar bariyer elektro mekanik tip

 silindir mantar bariyer


MAdoorS Sıva Altı tip otomatik kapan bariyer ( Elektro-mekanik çalışan tip )
Bu tip otomatik kapan bariyer sistemlerimiz asekron motor 380 volt / 220 volt a.c vasıtası ile 1/40 d/d bir redüktör sistemini devitme mantığı ile çalışır.
 
Elektro-mekanik kapan bariyer sistemlerinde yer tuzağı , Şişler kumanda butonuna basılınca 2-3 sn. gibi kısa bir sürede yere iner zemine sıfırlanır . ve araç tes yönden içeri girer . bu tip sistemlerimizde çıkışta kumandalı kontrollü veya serbest imal edilebilir. 

 yer tuzağı kapan bariyer

Elektro otomatik  tip kapan bariyerlerimizde yer tuzağı , 2 yıl garantilidir. zemine montaj kasası sistem içinde mevcuttur. kazı yapıldıktan sonra komple kapan bariyer kasası zemine yerleştirilir. kapan mekanizması üzerine zemin terazi demirleri mevcuttur. kendini otomatik olarak kurulduğu zemine teraziler ve beton dökülüp donma gerçekleştikten sonra bu demirler sökülür. istenildiği zaman monoblok kapan bariyer gövdesi zemindeki alt kasadan çıkarılıp alt kanal temizliği yapılabilir.

 otomatik yer tuzağı

Elektromekanik , Otomatik kapan bariyer sistemlerimiz her türlü kuru kontak bilgisi ile otomatik olarak start alır.uzaktan kumanda , plaka tanıma okuma , taşıt tanıma , rfid vb.

Elektro-mekanik tip yer tuzakları , kapanlar , yer tuzağı bariyer sistemleri kasası komple sıcak daldırma galvaniz kaplıdır. Yaz-kış ortam şartlarında etkilenmez , paslanmaz .

 yer tuzağı otomatik

Fotosel koruma güvenlik sensör takımı ile daha güvenli kullanıma sahiptir. kumandaya basılıp şişler yere yatınca üzerinden araç geçerken fotoseller araçı algılar ve araç kapanı terk edene kadar şişler otomatik olarak kalkmaz .

Kırmızı yeşil trafik lambası uygulaması , loop dedektörler , uyarı levhaları uygulanabilir.

Elektro-mekanik kapan bariyerlerimiz elektrik kesintisinde veya acil durumlarda mekanik boşa geçirme apartı ile boşa geçirilip şişler yere manuel yatırılabilir.

 kapan tuzak yer tuzağı

 kapan tuzak yer kapanı bariyer

 otomatik araç kapanı