• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ


Otomatik Hidrolik Kapan Bariyer

MAdoorS hidro mekanik otomatik kapan bariyer tuzak sistemleri ( zemine montajlı tip )
Bu tip otomatik kapan bariyer sistemlerimiz hidrolik güç ünitesi sayesinde çalışır.
Şişler kumanda butonuna basılınca 2-3 sn. gibi kısa bir sürede yere iner zemine sıfırlanır . ve araç tes yönden içeri girer . bu tip sistemlerimizde çıkışta kumandalı kontrollü veya serbest imal edilebilir. 

Otomatik tip kapan bariyerlerimizde yer tuzağı , 2 yıl garantilidir. zemine montaj kasası sistem içinde mevcuttur. kazı yapıldıktan sonra komple kapan bariyer kasası zemine yerleştirilir. kapan mekanizması üzerine zemin terazi demirleri mevcuttur. kendini otomatik olarak kurulduğu zemine teraziler ve beton dökülüp donma gerçekleştikten sonra bu demirler sökülür. istenildiği zaman monoblok kapan bariyer gövdesi zemindeki alt kasadan çıkarılıp alt kanal temizliği yapılabilir.

Otomatik kapan bariyer sistemlerimiz her türlü kuru kontak bilgisi ile otomatik olarak start alır.uzaktan kumanda , plaka tanıma okuma , taşıt tanıma , rfid vb.

Hidrolik tip kapanlar , yer tuzağı bariyer sistemleri kasası komple sıcak daldırma galvaniz kaplıdır. yaz kış ortam şartlarında etkilenmez paslanmaz .

Fotosel koruma güvenlik sensör takımı ile daha güvenli kullanıma sahiptir. kumandaya basılıp şişler yere yatınca üzerinden araç geçerken fotoseller araçı algılar ve araç kapanı terk edene kadar şişler otomatik olarak kalkmaz .

Kırmızı yeşil trafik lambası uygulaması , loop dedektörler , uyarı levhaları uygulanabilir.

Hidrolik kapan bariyerlerimiz elektrik kesintisinde veya acil durumlarda el vanası ile boşa geçirilip şişler yere manuel yatırılabilir.

 madoors otomatik hidrolik araç kapanı

 hidrolik otomatik yer tuzağı