• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ
Mobil Road Blocker Hidrolik k8 Crash Test Çarpma Testli
Madoors sistem zemin üstü montajlı hidrolik otomatik , elektro mekanik road blocker blok bariyer sistemleri üretimi 

Mobil tip road block bariyer sistemidir. istenildiği zaman bulunduğu girişden başka bir girişe hızlıca taşınabilir. kazı yapılıp gömülen road blocker ların böyle bir imkanı yoktur . çok hızlı montaj edilirler , 2 adet hidrolik pistonla akış bölücü sistemi ile çalışırlar , oldukça hızlıdır. 3 sn de açılır ve kapanır .

Yurtdışı bağımsız test kuruluşundan kamyon veya ağır taşıtlarla yapılabilecek saldırıları bloke edebilecek yapıya sahip olduğuna dair k8 ve pas 68 test belgelerine sahiptir.Firmamız masoor sistem türkiyedeki ilk ve en kapsamlı road blocker ve güvenlik sistemleri üreticisidir. 

Seyyar taşınabilir road blocker mobil rampa bariyerler tüm güvenlik sistemlerine sahiptir. Taşıt üzerinde iken kesinlikle yukarı kalkmaz  ve araça zarar vermez . boy dedektörleri ile üzerinde insan , şahıs varken kesinlikle çalışmaz ve sıkışma imkanı yoktur. Mobil blok yol bariyerlerimiz 3 yıl garantimiz içindedir. 

Elektro mekanik tipte üretilen mobil road blocker rampa bariyer sistemlerimizde ürün gamımızda mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için lütfen firmamızla irtibata geçiniz .

 zemin üstü road blocker

 seyyar road blocker


 mobil blok yol bariyeri
  
2428 kez okundu