• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ

Blok Yol Bariyeri İstanbul

Blok Yol Bariyeri İstanbul

 Blok yol bariyer sistemleri istanbul merkezli madoors firmamız üretimlerini Ankara'da yapmakta olup satış , servis , montaj hizmetlerini başta İSTANBUL olmak üzere tüm Türkiye'de varmektedir.

 Blok Yol Bariyeri Sistemleri , günümüz tehditlerinden korunmak için üretilmektedir. Güçlendirilmiş gövde ve beton kasasıyla yüksek seviyede güvenlik sağlar. MAdoors istanbul blok yol bariyer sistemleri elçilikler, havaalanları, güvenlik gerektiren binalar ve askeri bölgeler gibi sürekli tehdit altındaki alanların korunması için uygundur.
 Ürünlerimiz  teröre karşı maksimum güvenliği sağlamak için tarafımızdan dizayn edilip, geliştirilmekte ve fabrikamızda üretilmektedir. Blok yol bariyer sistemlerinde kullanılan 10 mm çelik ve 100 mm NPU demir profilden oluşan şase, darbeleri eşit olarak engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Şase, güçlü hidrolik pompalarla aşağı ve yukarı hareket ettirilir. Bu açılma/kapanma süreleri 3-5 saniye arasında gerçekleşir ve sistem dahili güvenlik sistemleri ile kontrol edilir. Hareketli olan yarım çember, epoksi ve ağır çelikten oluşur. MADOORS İSTANBUL BLOK YOL BARİYER sistemleri; hidrolik sistemler, hidrolik pompa, kontrol ünitesi, motor ünitesi ve yağ bölmesinden oluşur. Yere gömülmüş beton kasa, gelen tüm darbeleri engeller ve zemine iletir. Beton kasa kulanılması bu sebeptendir.

Blok Yol Bariyeri İstanbul