• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ

Road Blocker Fiyatları Ankara

Road Blocker Fiyatları Ankara

MAdoors tarafında Ankara'da tarafımızdan özel üretim yaptığımız Road Blocker MAdoors kontrol sistemi ile müşteri istekleri doğrultusunda çalışabilen PLC akıllı röle kontrollü road blocker bariyer fiyatları için lütfen bize ulaşın , dijital olarak ayarlanabilen, Türkçe menü sayesinde kullanımı oldukça kolay dır. Üretmiş olduğumuz Road blocker Bariyer Sistemleri , Ürünlerimiz endüstriyel yapıya sahiptir, her ne kadar diğerleri ile aynı prensibe sahip olsada içerisinde buldurmuş olduğu teknoloji sayesinde kalite ve sağlamlığı açısından rakip ürünler arasında en üst sekmentde yer almaktadır.
 MADOORS  teknolojisi ile PLC kontrol üniteleride ANKARA fabrikamızda üretilmektedir. Road blockerler çarpışma testi olan K12 standarlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz için en uygun , ucuz ve kaliteli  road blocker fiyatı nı size sunacağımızı garanti ediyoruz. Road blockerler müşteri iseklerine göre farklı ölçülere göre üretimi yapılmaktadır. Standart olan 2000*500 mm, 3000*500 mm, 4000*500 mm, 5000*500 mm, 6000*500 mm olarak farklı fiyatlar uygulanır.
 Road blocker fiyatları, road blocker özelliklerine ve kalitesine göre en iyi fiyat sunmakta ve en iyi hizmeti vermekteyiz, Size uygun road blocker fiyatı için iletişim sayfamızda yer alan iltibat numaralarından yada email adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Road Blocker Fiyatları Ankara