• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ

Yol Blok Bariyeri Fiyatları İstanbul

Yol Blok Bariyeri Fiyatları İstanbul

 Yol Blok Bariyer Fiyatları İstanbul Bariyer Sistemleri , MAdoors tarafından Ankara'da tarafımızdan özel üretim yaptığımız Road Blocker bariyer sistemlerimizi Tüm Türkiye ve Başta İstanbul'la satışını sevisini montajını gerçekleştiriyoruz.   MAdoors kontrol sistemi ile müşteri istekleri doğrultusunda çalışabilen PLC akıllı röle kontrollü Yol Blok Bariyer Fiyatları için lütfen bize ulaşın , Dijital olarak ayarlanabilen , Türkçe menü sayesinde kullanımı oldukça kolay dır.
 Üretmiş olduğumuz Hidrolik Yol Blok Bariyer Sistemleri , Ürünlerimiz endüstriyel yapıya sahiptir, Her ne kadar diğerleri ile aynı prensibe sahip olsada içerisinde buldurmuş olduğu teknoloji sayesinde kalite ve sağlamlığı açısından rakip ürünler arasında en üst sekmentde yer almaktadır.
 MADOORS SİSTEM teknolojisi ile PLC kontrol üniteleride ANKARA fabrikamızda üretilmektedir. YOL BLOK BARİYER çarpışma testi olan K12 standarlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz için en uygun , ucuz ve kaliteli road blocker fiyatı nı size sunacağımızı garanti ediyoruz. Road blockerler müşteri iseklerine göre farklı ölçülere göre üretimi yapılmaktadır. Standart olan 2000*500 mm, 3000*500 mm, 4000*500 mm, 5000*500 mm, 6000*500 mm olarak farklı fiyatlar uygulanır. YOL BLOK BARİYER FİYATLARI , road blocker özelliklerine ve kalitesine göre en iyi fiyat sunmakta ve en iyi hizmeti vermekteyiz, Size uygun road blocker fiyatı için iletişim sayfamızda yer alan iltibat numaralarından yada email adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

yol blok bariyer fiyatları istanbul