• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ

Araç Altı Görüntüleme Ve Plaka Tanıma Sistemi

Araç Altı Görüntüleme Ve Plaka Tanıma Sistemi

 MAdoors sistem üretimi Sabit tip araç altı kamera görüntüleme sistemleri , Sabit tip araç altı tarama görüntüleme sistemleri zemine 50-60 cm derinliğinde kazı yapılarak montak edilirler . Tüm girişler ve nizamiyelerde tercih edilirler . Firmamız mühendislerince yapılacak etüd sonrası , proje kullanıcının onayına sunulur.
 Ürünlerimizin Montaj ve devreye alma safhası (stok durumumuzla ilgilidir) yaklaşık 3 gün civarındadır . Araç Altı Görüntüleme Ve Palaka Tanıma Sistemi için , Cihaz devamlı sabit olarak kullanılacaksa bu tip bir cihaz tercih edilmelidir.Araç altı tarama cihazlarımız 20 ton aks yüküne dayanıklı ST52 kalite çelikten imal edilmektedir. Montaj havuzumuz 40*80*4 mm çelik profilden ve 2 mm DKP sactan yapılır. Görünen yüzeydeki saç kalınlığı 10 mm dir.
 Tüm yüzeyler sıcak daldırma galvaniz tekniği ile kaplanmıştır ve 10 yıl paslanmazlık garantisi vardır. AAGS ve PLAKA TANIMA Sistemlerimizde su havuzu ve paslanmaz çelik dalgıç pompa su tahliye motoru vardır. Ayrıca acil durumlar için PNP endüktüf siviçli ikinci bir su kontrol sistemi bulunur.Araç altı Sistemi olağan dışı sel ve su basmalarında kendisini otomatik korumaya alıp , kullanıcıyı uyarır. Basınçlı hava ile tüm cam yüzeyler ve aynalar düzenli aralıklarla ve her araç geçişinde temizlenir. Araç altı kamera sisteminde iklimlendirme sistemi mevcuttur. Isıtma ve soğutma işlemi otomatik olarak yapılır. Sistemde temizlik için 8 bar basınçlı hava vardır.
 AAGS Sistemi üç kontrolcüden oluşur. Kamera için PLC sistemi ( GPIO) , PLC ana kontrol sistemi ( GEMO ) ve bilgisayar ( PC) . Bunun haricinde giriş / çıkış kontrol sistemi için 4*4 I/Q kartlarımız mevcuttur. Araç altı sistemi I/Q kartlar sayesinde bariyer ve alarm sistemlerini kontrol edebilir. Araçların sistem tarafından otomatik algılanmasını sağlayan metal kütle dedektörleri ( loop dedektörler ) vardır.
 Sistem bir fotokopi makinası gibi çalışmaktadır. Araç altı görüntüleri araçlar haraket halinde iken alınabilir. Hızı saate 1-100 km/s olan araçları görüntüleri net şekilde alınabilir. Hıza bağlı görüntü dağılımı yaşanmaz. Araç plakaları plaka tanıma sistemi ve yazılım sayesinde %99 oranında doğrulukla anında alınır. Sistem normal plaka , kare plaka , askeri , sivil , kırmızı ,kabartma , yıldızlı komutan plakaları , latin alfabesinde 4-10 arası tüm plakaları tanır. Tüm görüntü ve bilgilerin ekrana gelme süresi maximum 2 saniyedir.araç altı Programının yazılım dile Türkçedir. Araç Altı Tarama Sistemi Ekranında araca ve sürücülere ait bilgilerin yanısıra ,eski ve yeni geçişlere ait araç altı ve ön görüntüler ile plaka bilgileri ve menü vardır. Araç altı görüntüleri 2048*10000 pixel çözünürlüğe sahiptir. Bu HD kaliteden daha yüksektir. Sistem monitörü full HD 21'' veya 22'' tir. Sistem 3 çeşit kullanıcı için oluşturulmuştur. Kurucu , Yetkili Operatör , Kullanıcı. İstenilen sayıda kullanıcı eklenebilir. Kullanıcıların menü ve yetkileri sınırlandırılabilir. Araç altı görüntüleme sistemi gece , gündüz , yağmur , nem , güneş ve toz gibi ortamlardan etkilenmez , görüntü her zaman aynı ve nettir. Kullanıcı en ufak detayları bile kolayca görebilir. Araç altı görüntüleri renkli , siyah beyaz , negatif veya çizgisel kenarlar şeklinde incelenebilir. Araç altında özel imalat high power led armatür bulunmaktadır. Deklanşör holü çelik kontrüksiyondan imaldir ve ıp 67 normlarındadır. Cihazımız ISO 9001 kalite standartlarında imal edilmektedir. Firmamız TSE Hizmet yeterlilik belgesi sahiptir. Ürünler 2 yıl garantilidir.10 yıl yedek parça garantilidir. Türkiye'nin her yerine servis hizmetimiz vardır.

Araç Altı Görüntüleme ve Plaka Tanıma Sistemi