• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ

Hidrolik Road Blocker

Hidrolik Road Blocker

 Zemine kazım yapılarak gömülen tip otomatik hidrolik road blocker bariyeri hidrolik çalışır. Hidrolik road blocker bariyer sistemi Ağır tonaj yüküne dayanıklıdır. Üst ve ön saç 10 mm . ST 37 çeliktir. İç karkas komple npı ve npu ağır bası yüküne dayanıklı çeliklerden imal edilmiştir.
 Hidrolik otomatik ROAD BLOCKER ürünlerimiz. K12 , Pas68 crash test çarpma testi seviyesine uygun imal edilmiş ve yurtdışından test kuruluşundan onay almıştır.   Hidrolik road blocker bariyerler ; Fotosel koruma güvenlik sensörü , loop dedektörler , trafik lambası , uzaktan kumanda , buton kontrollüdür.
 Her türlü kuru kontak bilgisi ile çalışırlar . Plaka tanıma , rfid taşıt tanıma vb. Ayrıca araç altı arama , aags , x-ray tarama gibi güvenlik sistemleri ile ortak çalışabilir.   HİDROLİK Road blocker bariyerler 6 metreye kadar tek parça imal edilirler. yükseklikleri yolu bloke ettiği zaman 60-100 cm arasında değişir. Arıza durumunda boşa geçirme kolu ile sistem kalkık durumdan açık duruma alınabilir. Fotosel ve loop metal kütle dedektörü , güvenlik sensörleri sayesinde araç üzerinde iken yukarı kalkmaz.

hidrolik road blocker bariyer sistemi