• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ

Seyyar Road Blocker

Seyyar Road Blocker

 Seyyar road blocker bariyer sistemi
adında anlaşılacağı gibi başka bir noktaya nakledilebilir tipte bariyerdir. Zemin üstüne kazı yapılmadan özel kimyasal saplama ile montaj edilir. Montajları oldukça kısa sürede tamamlanır.
 MAdoors sistem İmalatı seyyar taşınabilir road blocker , Hidrolik sistemi ve pano road blocker bedeni içinde akupledir. Road blockerler zemine yerleştirilir. Sadece elektrik bağlantısı yapılır. Çalışmaya başlar .
 Tekerlekli tipleri ile istenilen yere sevk edilebilir. Tekerlekli seyyar olan modellerimiz güneş enerjisi ile de çalışabilir. Seyyar taşınabilir mobil road blocker  yol bariyerlerimiz üzerine akuple teker sistemleri dingili hidrolik çalışır .
 Sistemi yere otomatik inidirir ve kaldırır bu sistemlerde sadece size road blocker bariyeri araçınıza takıp başka nizamiyeye çekmek kalır.
 Seyyar  zemin üstü montajlı road blocker , k8 çarpma testine haizdir. Fotosel , loop güvenlik sensörleri ve insan sıkıştırmaması için pnömatik sensörlerle donatılmıştır. 220 volt ac . 380 volt ac. ve 110 volt dc güneş enerjisi ile çalışan tipleri mevcuttur .

seyyar road blocker