• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ

MAdoorS Hakkımızda?

Misyonumuz kalite ve güvenliktir. Çünkü kalite ve güvenlik insanlık aleminin ortak değeridir. Güvenlik günümüzde yaşamın boyutudur. Madoors kalite ve güvenlik yolu ile insan yaşamına derinlik getirmekte ve onu yeniden inşa etmektedir.Geçiş güvenlik konusunda profesyonelleşmiş kadromuzla  ( roadblocker , mantar bariyer , kollu , zincir , otomatik kapan , serpme seyyar tip bariyer sistemleri , x-ray araç taşıt kamyon tır konteynır tarama personel insan bagaj arama sistemleri radarlı fotoselli cam kayar kapılar otomatik manuel döner kapı sistemleri , araç altı arama tarama plaka tanıma rfid sistemleri turnikeler vb. geçiş otomasyon sistemleri üretimi montajı servisi ) tüm geçiş otomasyon sistemlerini tek elden üretmek ve son kullanıcıya ulaştırmaktır.

 

Bunu ayrıca yaptığımız işlerde en yüce değer olan insana ve onun güvenliğine büyük katkıda bulunduğumuza inanıyoruz. Kalite ve güvenliği yaratmak arkasında durmak çok ciddi bir angajman gerektirir. Profesyonel ekip beyni,emeği ve gücünün meydana getirdiği kalite ve güvenlik ciddi bir inanç birliğinin ürünüdür.Yaratılan kalitenin ve güvenliğin arkasında durmak ve sonunadek onu yaratmaya çalışmak bu konuda hergün biraz daha ileri gitmek firmamızca çalışma prensibimizdir.Yüksek güvenlik sistemleri üzerine araştırma geliştirmelerimizi durmaksızın devam ettirmek insanların yaşamlarını korumak tek kanunumuzdur.İlkemiz : insanlığa faydalı olan her şeyi üretmek , Teknolojiyi sonuna kadar kullanmak , Ülkemizin yetiştirdiği yeni mühendislerimize yeni iş kolları oluşturmak , Beyin göçünü engellemek . ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaktır.


Özlü sözümüz: En iyisini yap , En kalitelisini yap , En faydalısını yap , En kısa zamanda yap , En ucuza pazarla , O zaman aranan ve bulunan, taktir edilen  olursun.