• ROAD BLOCKER , MANTAR BARİYER , ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMLERİ , X-RAY TARAMA SİSTEMLERİ , BARİYERLER , DÖNER KAPI VE FOTOSELLİ KAPILAR , TÜM GEÇİŞ OTOMASTON SİSTEMLERİ İMALATI
    • TÜM MADOORS SİSTEM ÜRÜNLERİ 3 YIL GARANTİLİDİR.
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ROAD BLOCKER , MOBİL ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
    • 3 YIL GARANTİ
    • ZEMİN ÜSTÜ MOBİL ELEKTRO MEKANİK ROAD BLOCKER
    • 3 YIL GARANTİ

Zemin Üstü Araç Altı Tarama Sistemi

Zemin Üstü Araç Altı Tarama Sistemi
 
 Zemin Üstü Araç Altı Tarama SistemiMADOORS AAGS SİSTEMİ güvenlik gereksiniminin yoğun olduğu askeri birimlerde, kamusal kurumlarda ve güvenliğine önem veren özel kuruluşların giriş kontrol noktalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir güvenlik sistemidir.
 Zemin üzeri montajlı araç altı tarama sistemi , Yerleştirildiği araç giriş kontrol noktalarında araçların tanınmasını, altlarının kontrol edilmesini, elde edilen araç altı görüntülerinin daha önceki geçişlerine ait görüntülerle operatör tarafından karşılaştırarak farklılıkların tespit edilmesini, ekrana gelen bilgiler ışığında Onay/Ret kararının verilmesini, girişlerin kayıt altına alınması ve raporlanabilmesini sağlar.   Zemin üstü AAGS sistemi ; Herhangi bir aracın plakasından, belli bir zaman aralığındaki geçişleri, alt görünümleri, kullanıcı bilgileri vb. daha bir sürü detay sorgulanabilir. Nizamiye ve geçişlerden giriş tapan araçların , plaka tanıma sistemi ile otomatik olarak tanımlaması yapılır. Araç önden çekilmiş fotoğrafı, araç altı taranmış Full HD görüntüsü, tarih, saat ve plakası yazılım tarafından otomatik olarak kayıt edilir. Araç tekrar sistemden geçiş yaptığında otomatik olarak plaka algılanır ve aracın geçişini tamamlamasından itibaren iki saniye içinde aracın en son araç altı görüntüsü ile yeni geçiş görüntüsü ekrana düşer ve karşılaştırılır. Zemin üstü Araç altı görüntüleme sisteminde 2048 x 2 piksellik satır taramalı (linescan) kameralar kullanılır. Bu şekilde, araç uzunluğundan bağımsız olarak 2mm'ye kadar hassasiyetle araç altının Full HD görüntüsü elde edilir. Araç altı görüntüleme sistemine, kollu bariyer, mantar bariyer ve yol kesici - blok bariyer (Road Blocker) entegrasyonları yapılabilir. 

zemin üstü araç altı tarama sistemi